Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

PROČ PRÁVĚ DO KLUBU

 

Do našeho klubu se může přihlásit každý kdo je milovníkem koní. Klub je výhodný v tom, že máte ze všeho slevu 10%, pořádáme srazy, naučné hodiny, vyprávění, výlety a túry na koních zdarma. Za určitý počet odježděných hodin kurzu či výcviku Vás čeká překvapení. Je možnost adoptovat si koně, o kterého se budete starat jako o vlastního, ale s tím, že při potřebě stáje bude využit, pronajmutí s měsíčním poplatkem 200Kč. Také si od nás můžete koně koupit. Pravidelně je Vám zasílán měsíční klubový zpravodaj o akcích a máte možnost udělat si licenci na terénní jízdy a parkury zdarma.

Tak uvažte co je výhodnější..

 

PŘIHLÁŠENÍ

 

Přihlášením do klubu Vám automaticky vytvoříme Váš účet, na kterém budete mít peníze, které budete používat jen v naší stáji na zaplacení všeho co bude potřeba a Vámi zvolených služeb. Každý měsíc Vám přičteme na účet 10 000Kč, jako startovné dostanete 60 000Kč, pokud budete chtít mít více peněz než Vám budeme přidělovat, získáte je účastí na akcích pořádaných klubem i pořádaných stájí. Jakmile budete více jak tři měsíce v mínusu, budete vyloučeni z klubu, znovu se přihlásit můžete až po měsíci. Pokud ale budete mít dostatečný důvod, může se termín prodloužit, ale jen jednou!

Jestliže nebudete chtít, aby byly uveřejněny Vaše informace o účtu a osobní informace, musíte nás o tom informovat. Ale je lepší mít zobrazené informace o účtu v sekci členové klubu veřejně, jelikož máte neustálý přehled o Vašem účtu, protože informace o Vašem účtu posíláme jen jednou měsíčně.

Každý provinilec, jenž bude v mínusu dva měsíce, bude v menu na provinilcích vystaven, po zaplacení hned smazán.:)

Doporučujeme si také přečíst řád!

Patřičné dotazy pište na e-mail který je vkontaktech a tam také přihlášku, další dotazy můžete i do návštěvní knihy!

 

 

PŘIHLÁŠKA

 

Povinné údaje:

1)Jméno:

2)Příjmení:

3)Věk:

4)E-mail(pro posílání zpravodaje):

5)Uživatelské jméno(tímto jménem budete uveřejněni mezi členy klubu):

6)Zkušenosti s koňmi(můžete i více odpovědí):

a)Vhodné vypište: začátečník   pokročilý   profesionál

b)Vhodné vypište: rekreační jezdec anglického stylu    rekreační jezdec westernového stylu    jezdec parkuru   jezdec drezúra    kočí    dostihový jezdec    trenér    jezdec voltižního ježdění   hráč póla   jezdec klusáckých závodů    jezdec distančních jízd    jezdec militar   jezdec sportovního westernu          

 

Nepovinné údaje:

7)Práce(fiktivní či pravdivá):

8)Adresa:

9)Oblíbené plemeno koně:

10)Oblíbená barva koní: 

11)Váš dodatek:

12)Ikonka(či váš portrét:o)):

 

Děkujeme za Vaše přihlášení do klubu!:)

 

 

JAK NA PŘIHLÁŠKU

Zodpovězené otázky odešlete na e-mail v kontaktech v podobě, např.: 6)a)pokročilý, 7)antropolog.....atd. To je celá registrace.:)

 

Pokud nebude vaše přezdívka dlouho uvedená mezi členy klubu, upomeňte nás na e-mail: Beauticek@seznam.cz

Obrazek